Hrvatski teniski savez poziva osnovne škole s područja Grada Varaždina i Varaždinske županije da iskoriste priliku i osiguraju besplatne ulaznice za učenike za Billie Jean King Cup – kvalifikacijsko natjecanje, koje će se održati u Varaždinu od 14. do 16. studenoga 2025. godine.

Na natjecanju nastupaju reprezentacije Hrvatske, Češke i Kolumbije, a susreti hrvatske reprezentacije održavaju se 15. i 16. studenoga u 14:00 sati.

Svakoj školi osigurano je 50 ulaznica za učenike i pratnju (roditelje).
Zainteresirani učenici trebaju se javiti učiteljima Tjelesne i zdravstvene kulture u svojoj školi kako bi svoje besplatne ulaznice osigurali na vrijeme, zbog ograničenog broja.

Nakon ulaska u dvoranu, svaki učenik dobit će navijačku majicu i tako pomoći stvoriti pravu navijačku atmosferu dok zajedno bodrimo naše tenisačice.

Ne propustite priliku biti dio vrhunskog sportskog događaja i podržati hrvatsku reprezentaciju u Varaždinu!

Skip to content